PRACOVNÍ NABÍDKA

V našich třídách mohou pracovat: učitelé mateřské školy a 1. stupně ZŠ, speciální pedagogové; chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. 

V odpoledních hodinách probíhá úklid - hledáme šikovnou, milou, pečlivou a spolehlivou paní (nebo pána) na pozici pracovník úklidu (tak už jsme našli :-)

Tvoříme prostředí pro děti, které je přátelské, podnětné, podporující samostatnost a vrozený smysl pro řád a pořádek. Naším cílem je zajistit dětem pěkný přechod z rodiny do vzdělávacího zařízení. Jsme si vědomí skutečnosti, že tento úvod do vzdělávání má sílu podnítit lásku k učení na celý život. 

V každé třídě vytváříme pracovní tým ve složení 3 chůvy, kterým je k dispozici mentor a ředitelka. Spojuje nás zájem dát dětem to nejlepší, být vzorem, být autentickým ve své osobnosti.

Nabízíme prostor pro osobní rozvoj, ke kterému je potřeba velká vlastní chuť učit se a vzdělávat se, být aktivní, důsledný a pracovitý.

Součástí práce v našich týmech je absolvování vzdělávání v Montessori pedagogice, samostudium, on-line studium, účast na přednáškách a akcích z oblasti první pomoci a bezpečnosti práce.

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na emailovou adresu info@skolkaprerov.cz

 V případě, že otevřeme pozici vyhovující Vaší odbornosti, budeme Vás kontaktovat.